Zum Hauptinhalt springen

Pomocnik (m/k/o) w pralni w Bad Kreuznach

Detailansicht des Stellenangebots Stellendetails zu: Pomocnik (m/k/o) w pralni w Bad Kreuznach Pomocnik (m/k/o) w pralni w Bad KreuznachKopfbereichArbeitHelfer/in - TextilverarbeitungPomocnik (m/k/o) w pralni w Bad KreuznachExpert Select GmbHVollzeitBad Kreuznachab sofortunbefristetHeuteStellenbeschreibungVergütung: 14,00 €/godz. + płatny urlop + premia świątecznaStelle im Rahmen der ArbeitnehmerüberlassungPoszukujemy wzmocnienia: Pomocnik (m/k/o) w pralni w Bad Kreuznach

Szukasz nowego wyzwania w ciepłej i dynamicznej drużynie? Dla naszego prestiżowego klienta w Bad Kreuznach poszukujemy od zaraz zaangażowanych pomocników (m/k/o) w pralni. U nas na pierwszym miejscu stoją docenienie, doskonały klimat pracy i promowanie każdego pracownika.
Co oferujemy:
Płaca powyżej średniej: Twój start będzie nagrodzony stawką godzinową 14,00 €, uzupełnioną o bonus urlopowy i świąteczny.
Perspektywy: Pokaż swój zaangażowanie i zostań częścią naszego zespołu - naszym wspólnym celem jest stałe zatrudnienie u naszego klienta.
Wysokiej jakości odzież robocza: Zapewniamy nowoczesne i funkcjonalne ubrania robocze, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu.
Pozytywne środowisko pracy: Ciesz się zespołem charakteryzującym się wzajemnym wsparciem, szacunkiem i otwartą komunikacją.
Twoje zadania:
Prawidłowe sortowanie i przygotowanie bielizny do procesu prania.
Efektywne ładowanie i rozładowywanie pralek.
Staranne maglowanie bielizny dla uzyskania optymalnych rezultatów.
Kontrola jakości bielizny pod kątem ewentualnych uszkodzeń i przeprowadzanie drobnych napraw.
Czego oczekujemy od Ciebie:
Ducha zespołowego: Jesteś prawdziwym graczem zespołowym i przyczyniasz się do pozytywnej atmosfery pracy.
Niezbędna niezawodność: Punktualność i odpowiedzialność to Twoje cechy.
Elastyczność: Jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, na zmiany poranne i wieczorne.
Znajomość języka: Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 ułatwia komunikację w zespole.
Pozytywna energia: Przynoszisz ze sobą pozytywne nastawienie i zarażasz nim innych.
Chcesz rozpocząć swoją karierę z nami? Czekamy na Twoją aplikację. W przypadku pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, pani Julia Müller jest do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 06721-797920. Odwiedź także naszą stronę internetową https://eps-hrgroup.de, aby uzyskać wgląd w naszą firmę.
Podjęcie inicjatywy dla zmiany zawodowej w środowisku, które docenia i promuje Twoją pracę. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!
ArbeitsorteKarte anzeigen

Dies ist eine auf dritten Jobbörsen gefundene Stellenanzeige. Wir bieten hierfür keinen Support, können diese aber jederzeit offline stellen. Für weitere Informationen: Datenschutzhinweise | Anzeige melden.